Wiadomości


10 / 04 / 2019

NOWOŚĆ w Moss Thermavein® : nowoczesna i bezpieczna technologia zamykania naczynek.


To wyjątkowe urządzenie jest efektem badań naukowych i doświadczenia brytyjskiego chirurga naczyniowego dr Briana Newmana będącego jednym z największych autorytetów w leczeniu  żył w Wielkiej Brytanii.

Thermavein® wykorzystuje technikę polegającą na podgrzaniu tkanki skórnej poprzez dostarczenie skumulowanej dawki energii oddziałującej na żyłę.

Końcówka zabiegowa dostarcza precyzyjnie energię do miejsca wykonywania zabiegu, nie naruszając ciągłości skóry, zapewniając dokładne dozowanie.

Dzięki temu nie ma ryzyka uszkodzenia sąsiednich tkanek. Prąd częstotliwości radiowej jest przekazywany wyłącznie do słabych lub uszkodzonych naczynek krwionośnych i powoduje ich natychmiastowe zamknięcie. Efekt jest widoczny od razu. Po zabiegu występuje tylko lekkie zaczerwienienie i obrzęk, które szybko ustępują.

więcej

28 / 01 / 2019

Nowy zabieg na bazie kwasów : Architekt Peel


Mamy dla Was prawdziwą pielegnacyjną perełkę!

Architect Peel to rewolucyjny zabieg marki Peel Mission, bogaty w kwasy huminowe pozyskiwanane z naturalnej borowiny. Kuracja ta widocznie oprawia strukturę skóry, zapewnia efekt wygładzenia, nawilżenia skóry, pobudza wytwarzanie kolagenu oraz reguluje procesy naprawcze.

Architect Peel-to zabieg stymulujący produkcję kolagenu typu XVIII, dzięki czemu:

•             zwęża pory

•             wygładza teksturę skóry

•             redukuje zmarszczki

•             detoksykuje i dotlenia komórki skóry

Efekt rozjaśnienia skóry i zwężenia porów widoczny jest już po pierwszym zabiegu, jednak gdy problem jest poważniejszy najlepsze i trwałe efekty osiąga się poprzez serię 4-6 zabiegów w odstępach 7-10 dni.

Niezmiernie ważna jest też pielęgnacja domowa: tonik + krem.

Gorąco polecamy i zapraszamy serdecznie!

więcej

Wydarzenia


29 / 01 / 2019

Dzień Otwarty z PEEL MISSION


29 stycznia odbył się w Moss DZIEŃ OTWARTY z nową marką PEEL MISSION.
Nasze klientki skorzystały z spersonalizowanych terapii peelingami chemicznymi, które w tym dniu można było zakupić w bardzo atrakcyjnej cenie
Dodatkowo przygotowałyśmy również promocję na domową pielęgnację kwasami.

Na naszych gości, oprócz gamy zabiegów, produktów i porad kosmetycznych, czekała też pyszna kawa oraz zdrowy i smaczny poczęstunek. Zabiegi i produkty marki PEEL MISSION są dostępne w Moss. Serdecznie polecamy i zapraszamy!


 

 

więcej

06 / 12 / 2018

Peel Mission® szkolenie z terapii kwasami


Pod koniec listopada odbyły się u nas szkolenia z wykonywania peelingów chemicznych.

Przedstawiciel i szkoleniowiec doskonałej marki Peel Mission® - Urszula Mirosław pokazała nam, jak skutecznie i bezpiecznie wykonać zabieg kwasami.

Peeling kwasowe Peel Mission® to nasza nowość i absolutny numer jeden w pielegnacji zimowej skóry.

Gorąco polecamy.

więcej