Strefa, w której poczujesz dotknięcie piękna. Tworzą ją dwa wydzielone gabinety z szerokimi łóżkami oraz osobnymi łazienkami, znajdujące się na pierwszym piętrze.

Salon

"Od dobrego samopoczucia do piękna"
|
diego dalla palma

PRODUKTY I USŁUGI


Nasze zabiegi sprawią, że skóra zyska witalność,a Ty – doskonałe samopoczucie. Zapraszamy na hennę i modelowanie brwi, oczyszczanie twarzy i pleców czy peeling.  Depilację laserową, woskiem i pastą. Wykonujemy masaże: klasyczny i relaksacyjny oraz drenaż limfatyczny z wykorzystaniem urządzenia medycznego STARVAC. Posiadamy jedyny w Krakowie ICOONE® Laser - innowacyjne połączenie masażu podciśnieniowego ze światłem LED i laserem W ofercie dostępne są również makijaże – dzienny, wieczorowy oraz ślubny.

Podczas zbiegów stosujemy kosmetyki, które zwiększają energię skóry – Diego Dalla Palma professional, Selvert, Bioline, Maria Galland, Dottore i Dr Barbara Sturm. Wybraliśmy je nie tylko z uwagi na najnowsze osiągniecia w pielęgnacji, ale także na ekologiczny proces produkcji. Dzięki temu można je stosować bez obawy o negatywną reakcję organizmu. 

Cennik

Zespół Moss Beauty


Nasi specjaliści pomogą wzmocnić rozszerzone naczynia, usunąć trądzik, zredukować cienie i obrzęk pod oczami, zregenerować suchą skórę czy usunąć przebarwienia na dłoniach.

Specjalista ds. Pielęgnacji Urody

Barbara Maj


Jest specjalistą w zakresie pielęgnacji skóry twarzy i ciała od blisko 10 lat. Wykonywany zawód traktuje jako pasję życiową, w której każde wyzwanie to możliwość sprawdzenia swoich umiejętności. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez  szkolenia, także zagraniczne oraz ciągłe poszukiwanie najnowszych rozwiązań w dziedzinie kosmetologii oraz wprowadzanie specjalistycznych zabiegów.
Poprzeczkę stawia zawsze wysoko, ceni sobie punktualność i profesjonalizm. Decydując się na wybór i wykonanie zabiegu zawsze kieruje się indywidualnymi potrzebami skóry, wybierając preparaty najwyższej jakości. 

Specjalista ds. Pielęgnacji Urody

Katarzyna Milczyńska


Kosmetolog, makijażystka i stylistka z wieloletnią praktyką. Ekspert profesjonalnej pielęgnacji z holistycznym podejściem do człowieka. Specjalistka w zakresie najnowszych metod pielęgnacji twarzy. Jako wykładowca dzieli się swoim bogatym doświadczeniem ze słuchaczkami szkoły makijażu Face Art Make Up School. Konsultantka w działach urody czasopism lifestylowych. Pasję tworzenia realizuje jako makijażystka i stylistka, biorąc udział w wielu sesjach zdjęciowych. Posiada na swoim koncie projekty dla magazynów: Slow, ONEmagazine, Tantalum Magazine, iPress oraz Mess Magazine.

Specjalista ds. pielęgnacji urody

Magdalena Hajdo


Absolwentka kosmetologii, od 4 lat zajmuje się profesjonalną pielęgnacją twarzy i ciała.
Wierzy w systematyczność i przemyślane podejście do pielęgnacji skóry; zabiegi dopasowuje do indywidualnych potrzeb Klientów, dzięki czemu uzyskuje wyjątkowe efekty. Jest specjalistką od depilacji laserowej oraz przy użyciu pasty cukrowej. Delikatna i dokładna potrafi zjednać sobie nawet najbardziej wrażliwe Klientki.

Uwielbia porządek - pedantycznie dba o ład zarówno w pracy jak i w domu. Poza godzinami pracy z przyjemnością gotuje a w wakacje udaje się w swoje ukochane Tatry.

Specjalista ds. Pielęgnacji Urody

Katarzyna Nowak


Kasia jest magistrem Kosmetologii Collegium Medicum UJ z 8-letnim doświadczeniem. Uznaje, że nasze ciało stanowi integralną całość i każda jego część zasługuje na jednakową uwagę. Z równą troskliwością przeprowadza zabiegi kosmetyczne twarzy i pielęgnację ciała, aż po czubki palców stóp. Kasia jest również podologiem, roczne studia podyplomowe w tym zakresie pozwoliły jej odpowiednio zgłębić ten temat. Kasia świetnie wykonuje manicure i pedicure oraz zabiegi depilacji, zarówno woskiem, pastą cukrową jak i laserem.
W życiu prywatnym Kasia znana jest z samodyscypliny, wrażliwości i zamiłowania do sztuki, piękna i harmonii.

LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Dr n. med. Lidia Majewska


Absolwentka Collegium Medicum UJ w Krakowie oraz studiów podyplomowych  Medycyna estetyczna i kosmetologia dla lekarzy w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia , jak również Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie.

Wykładowca przedmiotu - Medycyna estetyczna w Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku Medycyna estetyczna i kosmetologia dla lekarzy.

Uczestniczka licznych kursów z zakresu technik mezoterapii, lipolizy iniekcyjnej, z zastosowania toksyny botulinowej w medycynie, stomatologii  i w korekcji zmarszczek, z zastosowania komórek macierzystych i osocza bogatopłytkowego w zapobieganiu procesowi starzenia się. Uczestniczka wielu kursów z zakresu zastosowania kwasu hialuronowego w korekcji zmarszczek i rewitalizacji skóry. Uczestniczka licznych polskich i zagranicznych kursów i szkoleń z obszaru medycyny estetycznej, w tym International Master Course on Aging Skin.

Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.​