Strefa, w której poczujesz dotknięcie piękna. Tworzą ją dwa wydzielone gabinety z szerokimi łóżkami oraz osobnymi łazienkami, znajdujące się na pierwszym piętrze.

Salon

"Od dobrego samopoczucia do piękna"
|
diego dalla palma

PRODUKTY I USŁUGI


Cennik

Zespół Moss Beauty


Specjalista ds. Pielęgnacji Urody

Barbara Maj


Jest specjalistą w zakresie pielęgnacji skóry twarzy i ciała od blisko 10 lat. Wykonywany zawód traktuje jako pasję życiową, w której każde wyzwanie to możliwość sprawdzenia swoich umiejętności. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez  szkolenia, także zagraniczne oraz ciągłe poszukiwanie najnowszych rozwiązań w dziedzinie kosmetologii oraz wprowadzanie specjalistycznych zabiegów.
Poprzeczkę stawia zawsze wysoko, ceni sobie punktualność i profesjonalizm. Decydując się na wybór i wykonanie zabiegu zawsze kieruje się indywidualnymi potrzebami skóry, wybierając preparaty najwyższej jakości. 

 

Specjalista ds. Pielęgnacji Urody

Katarzyna Milczyńska


Kosmetolog, makijażystka i stylistka z wieloletnią praktyką. Ekspert profesjonalnej pielęgnacji z holistycznym podejściem do człowieka. Specjalistka w zakresie najnowszych metod pielęgnacji twarzy. Jako wykładowca dzieli się swoim bogatym doświadczeniem ze słuchaczkami szkoły makijażu Face Art Make Up School. Konsultantka w działach urody czasopism lifestylowych. Pasję tworzenia realizuje jako makijażystka i stylistka, biorąc udział w wielu sesjach zdjęciowych. Posiada na swoim koncie projekty dla magazynów: Slow, ONEmagazine, Tantalum Magazine, iPress oraz Mess Magazine.

Specjalista ds. pielęgnacji urody

Magdalena Hajdo


Absolwentka kosmetologii, od ponad 10 lat zajmuje się profesjonalną pielęgnacją twarzy i ciała.
Wierzy w systematyczność i przemyślane podejście do pielęgnacji skóry; zabiegi dopasowuje do indywidualnych potrzeb Klientów, dzięki czemu uzyskuje wyjątkowe efekty. Jest specjalistką od depilacji laserowej oraz przy użyciu pasty cukrowej. Delikatna i dokładna potrafi zjednać sobie nawet najbardziej wrażliwe Klientki.

Uwielbia porządek - pedantycznie dba o ład zarówno w pracy jak i w domu. Poza godzinami pracy z przyjemnością gotuje a w wakacje udaje się w swoje ukochane Tatry.

Specjalista ds. pielęgnacji urody/ fizjoterapeuta

Natalia Braziewicz


Natalia Braziewicz  jest magistrem kosmetologii i dyplomowanym fizjoterapeutą.

W branży Beauty pracuje od 2010 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywała  w prestiżowych krakowskich salonach piękności.

Dwukrotna laureatka w ogólnopolskim konkursie Kosmetyczka Roku zorganizowanym przez Bielenda Professional. Pracując w Grecji i USA poznała i zgłębiła holistyczne podejście do pielęgnacji twarzy i ciała, które stało się wizytówką jej pracy.

Jest absolwentką Międzynarodowej Szkoły Estetyki i Masażu MANUALISTIC dra Sergeya Schurevicha oraz seminarium Vasiilisa Petridis, Natural Health Science School w Atenach. Pracuje również naukowo będąc wykładowcą i instruktorem kosmetologii w Małopolskiej Wyższej Szkoły im. J. Dietla oraz w szkole policealnej GoWork.

Natalia stawia na wiedzę i odpowiedzialność w kosmetologii. Uwielbia odkrywać i uczyć się nowych technik fizjoterapii.

Jej pasją jest masaż. Specjalistycznymi technikami niweluje ból i stres, pomagając klientom w odzyskaniu równowagi psycho-fizycznej.

Fizjoterapeuta i specjalista ds. żywienia.

Konrad Szydłowski


Konrad kończył studia magisterskie z fizjoterapii oraz dietetyki na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie,  

Ukończył liczne kursy specjalistyczne, m.in.: terapię manualną wg. Maitlanda, PNF, terapię wisceralną, diagnostykę laboratoryjną, dietetykę i suplementację w sporcie, mikroflorę jelitową i nietolerancje pokarmowe.

Przez wiele lat nauki, ciągłego szkolenia i pracy z pacjentami nauczył się, że każdy organizm jest inny i wymaga indywidualnego, spersonalizowanego podejścia terapeutycznego.

Poza pracą - pasjonat medycyny wschodniej i jazdy na motocyklu.

Specjalista ds. Pielęgnacji Urody i Ciała

Irina Chykurova


Irina ukończyła w Odessie Szkołę Medyczną ze specjalizacją: POŁOŻNICTWO. Jako położnik, przez 10 lat zdobywała doświadczenie w pracy z ciałem kobiety. Zajmowała się terapią i pielęgnacją poporodową. Będąc ekspertem od pielęgnacji ciała, opracowała swoje autorskie terapie łączące masaże fizjoterapeutyczne z modelującymi. Uważa, iż o ciało powinno się dbać równie mocno jak o pielęgnację twarzy. Irina od 25 lat pracuje jako kosmetolog. Wie o co martwić się może kobieta w różnym wieku. Prywatnie mama dwóch synów, znawca i kolekcjonerka biżuterii vintage.