Centrum kreacji fryzur znajduje się na parterze. Wnętrze jest utrzymane w nowoczesnej, minimalistycznej estetyce, którą podkreślają starannie dobrane materiały - beton architektoniczny oraz mech norweski.

Salon

„Tworząc zrównoważone piękno zachęcamy ludzi, aby zadbać o siebie, środowisko, w którym żyją i pracują, rzeczy które kochają”
|
Davines

PRODUKTY I USŁUGI


Wykonujemy zabiegi leczniczo-pielęgnacyjnena bazie kosmetyków Davines: stymulujący Energizing, oczyszczający Purifing oraz Detoxifing. Dzięki nim włosy zyskają nową energię i blask.

Dysponujemy specjalną mikrokamerą, służącą do precyzyjnego badania skóry głowy oraz włosów. Odpowiednia interpretacja zdjęć pozwala na właściwy dobór kosmetyków, wskazanie zabiegów lub wdrożenie leczenia farmakologicznego. 

Cennik

Zespół Moss Hair


Pracują dla nas doświadczeni styliści, którzy posiadają szeroką wiedzę na temat cięcia, układania, koloryzacji i pielęgnacji włosów. Zajmą się dobraniem najlepszej fryzury i koloru - dzięki temu włosy będą wyglądać efektownie w każdej sytuacji. 

Starszy Stylista

Angelika Kawa


Gdyby nie mogła spełniać się w zawodzie fryzjera, to byłaby… kierowcą samochodów rajdowych! :-)

Dlaczego? Bo lubi wyzwania, adrenalinę, która napędza do działania i motywuje oraz satysfakcję końcową, gdy zamierzony efekt zostaje osiągnięty.

Od 17 lat zdobywa szlify w zawodzie fryzjera i ma wierne grono zadowolonych Klientów, którzy od lat, systematycznie i z pełnym zaufaniem „oddają swoje głowy” w Jej ręce. Specjalistka w zakresie koloryzacji i finezyjnych cięć. Wykorzystuje każdą okazję do podnoszenia swoich kwalifikacji, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach branżowych.  Uważa, że nic tak nie poprawia humoru jak zmiana koloru włosów i odpowiednio dobrana fryzura.

Prywatnie: mama nastolatki i wielbicielka egzotycznych podróży.

Starszy Stylista

Anna Cichocka


Świat stylizacji fryzur to jej środowisko naturalne, przy czym określenia takie jak „zachowawczość”, czy „nuda” nie występują w jej słowniku. Doskonały warsztat oraz niebywałe wyczucie potrzeb i preferencji klienta pozwalają jej na bezkompromisowość i śmiałe odkrywanie nowości. Jest na bieżąco z aktualnymi trendami w stylizacji fryzur codziennych, jak i ślubnych oraz modowych. Pracowała przy wielu sesjach fotograficznych i pokazach mody. Swoje doświadczenie w pracy stylisty fryzur zdobywała w kraju i za granicą. Zaraża pozytywną energią witając każdego uroczym uśmiechem. 

O sobie mówi: „Najważniejsze jest dla mnie indywidualne podejście do klienta i to, aby wychodził z salonu szczęśliwy i uśmiechnięty”.

Starszy Stylista

Beata Cuper


Beata swoją pasję do fryzjerstwa odkryła stosunkowo niedawno, choć marzenie o tym towarzyszyło jej od dziecka.
Zawsze tylko brakowało czasu lub odwagi. Wreszcie, kierowana stwierdzeniem, że jeśli możesz o czymś marzyć, możesz to też osiągnąć, ukończyła fryzjerstwo w krakowskim oddziale szkoły NOVA CE oraz szkolenie „First Steps” w prestiżowej akademii Berendowicz&Kublin.

W pracy z klientem, koncentruje się głównie na aspektach pielęgnacji i zdrowej dla włosa koloryzacji.
Bycie fryzjerem to dla niej ciągłe dążenie do doskonałości i perfekcji, bezustanne szukanie nowych -lepszych rozwiązań.

Zmiana pracy nie zmieniła Beaty. O sobie mówi:
Każdego dnia jestem o krok bliżej do spełnienia swoich marzeń, realizacji celów tych odległych i teraźniejszych, to zawodowo, a prywatnie: uwielbiam ciepło jednej osoby - swojego kota i film "Leon Zawodowiec".

Starszy Stylista

Bożena Gawor


Pasję do fryzjerstwa odkryła jako świeżo upieczona absolwentka studiów na Wydziale Stosunków Międzynarodowych. W zawodzie fryzjera sprawdza się od 3 lat. Choć techniczne cięcia nie są jej obce, wyróżnia się przede wszystkim wspaniałymi upięciami i misternymi splotami. Swoje umiejętności rozwijała i doskonaliła podczas wielu kursów, między innymi w Akademii Berendowicz & Kublin w Katowicach. Trzykrotnie podczas Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty na Rynku Głównym w Krakowie odpowiedzialna była za fryzury uczestników oraz gości.

Jako stylistę fryzur można było spotkać ją również w programie TVP Bitwa na Głosy oraz podczas Wierchowych Spotkań Andrzeja Brandstattera z Przyjaciółmi na Równi Krupowej w Zakopanem.

Jej druga pasja to gotowanie, ale tym dzieli się jedynie w zaciszu domowym z przyjaciółmi i rodziną.