Centrum kreacji fryzur znajduje się na parterze. Wnętrze jest utrzymane w nowoczesnej, minimalistycznej estetyce, którą podkreślają starannie dobrane materiały - beton architektoniczny oraz mech norweski.

Salon

„Tworząc zrównoważone piękno zachęcamy ludzi, aby zadbać o siebie, środowisko, w którym żyją i pracują, rzeczy które kochają”
|
Davines

PRODUKTY I USŁUGI


Wykonujemy zabiegi leczniczo-pielęgnacyjnena bazie kosmetyków Davines: stymulujący Energizing, oczyszczający Purifing oraz Detoxifing. Dzięki nim włosy zyskają nową energię i blask.

Dysponujemy specjalną mikrokamerą, służącą do precyzyjnego badania skóry głowy oraz włosów. Odpowiednia interpretacja zdjęć pozwala na właściwy dobór kosmetyków, wskazanie zabiegów lub wdrożenie leczenia farmakologicznego. 

Cennik

Zespół Moss Hair


Pracują dla nas doświadczeni styliści, którzy posiadają szeroką wiedzę na temat cięcia, układania, koloryzacji i pielęgnacji włosów. Zajmą się dobraniem najlepszej fryzury i koloru - dzięki temu włosy będą wyglądać efektownie w każdej sytuacji. 

Starszy Stylista

Angelika Kawa


Gdyby nie mogła spełniać się w zawodzie fryzjera, to byłaby… kierowcą samochodów rajdowych! :-)

Dlaczego? Bo lubi wyzwania, adrenalinę, która napędza do działania i motywuje oraz satysfakcję końcową, gdy zamierzony efekt zostaje osiągnięty.

Od 19 lat zdobywa szlify w zawodzie fryzjera i ma wierne grono zadowolonych Klientów, którzy od lat, systematycznie i z pełnym zaufaniem „oddają swoje głowy” w Jej ręce. Specjalistka w zakresie koloryzacji i finezyjnych cięć. Wykorzystuje każdą okazję do podnoszenia swoich kwalifikacji, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach branżowych.  Uważa, że nic tak nie poprawia humoru jak zmiana koloru włosów i odpowiednio dobrana fryzura.

Prywatnie: mama nastolatki i wielbicielka egzotycznych podróży.

Starszy Stylista

Bożena Gawor


Pasję do fryzjerstwa odkryła jako świeżo upieczona absolwentka studiów na Wydziale Stosunków Międzynarodowych. W zawodzie fryzjera sprawdza się od 3 lat. Choć techniczne cięcia nie są jej obce, wyróżnia się przede wszystkim wspaniałymi upięciami i misternymi splotami. Swoje umiejętności rozwijała i doskonaliła podczas wielu kursów, między innymi w Akademii Berendowicz & Kublin w Katowicach. Trzykrotnie podczas Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty na Rynku Głównym w Krakowie odpowiedzialna była za fryzury uczestników oraz gości.

Jako stylistę fryzur można było spotkać ją również w programie TVP Bitwa na Głosy oraz podczas Wierchowych Spotkań Andrzeja Brandstattera z Przyjaciółmi na Równi Krupowej w Zakopanem.

Jej druga pasja to gotowanie, ale tym dzieli się jedynie w zaciszu domowym z przyjaciółmi i rodziną. 

Starszy stylista

Monika Król


Monika pasjonuje się fryzjerstwem od najmłodszych lat. Po ukończeniu szkoły z tytułem technika usług fryzjerskich, rozpoczęła swoją przygodę ze światem stylizacji i pielęgnacji włosów.

12 letnie doświadczenie na kierowniczym stanowisku u największego w Polsce dystrybutora artykułów fryzjerskich, dało jej ogromną wiedzę na temat kosmetyków oraz ich odpowiedniego zastosowania. Mimo satysfakcjonującej ją pracy, Monika postanowiła jednak pójść za głosem serca. Jej pasja do fryzjerstwa zwyciężyła i Monika dołączyła do team Moss Hair, z czego bardzo się cieszymy.

Po elitarnych szkoleniach ze stylizacji fryzur u Dobrawy Piękos- Szymańskiej i najnowszych technik koloryzacji Davines, Monika doskonale odnajduje się zwłaszcza w męskich strzyżeniach i innowacyjnych koloryzacjach.

„Najszczęśliwsza jestem, kiedy klient wstaje z fotela z uśmiechem na twarzy”- mówi, o tym co najbardziej lubi w swojej pracy. W wolnym czasie jeździ na motocyklu, lub relaksuje się przy dobrej książce i robótkach na drutach.