Centrum kreacji fryzur znajduje się na parterze. Wnętrze jest utrzymane w nowoczesnej, minimalistycznej estetyce, którą podkreślają starannie dobrane materiały - beton architektoniczny oraz mech norweski.

Salon

„Tworząc zrównoważone piękno zachęcamy ludzi, aby zadbać o siebie, środowisko, w którym żyją i pracują, rzeczy które kochają”
|
Davines

PRODUKTY I USŁUGI


Cennik

Zespół Moss Hair


Starszy Stylista

Angelika Kawa


Gdyby nie mogła spełniać się w zawodzie fryzjera, to byłaby… kierowcą samochodów rajdowych! :-)

Dlaczego? Bo lubi wyzwania, adrenalinę, która napędza do działania i motywuje oraz satysfakcję końcową, gdy zamierzony efekt zostaje osiągnięty.

Od ponad 20 lat zdobywa szlify w zawodzie fryzjera i ma wierne grono zadowolonych Klientów, którzy od lat, systematycznie i z pełnym zaufaniem „oddają swoje głowy” w Jej ręce. Specjalistka w zakresie koloryzacji i finezyjnych cięć. Wykorzystuje każdą okazję do podnoszenia swoich kwalifikacji, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach branżowych.  Uważa, że nic tak nie poprawia humoru jak zmiana koloru włosów i odpowiednio dobrana fryzura.

Prywatnie: mama nastolatki i wielbicielka egzotycznych podróży.

Starszy Stylista

Bożena Gawor


Pasję do fryzjerstwa odkryła jako świeżo upieczona absolwentka studiów na Wydziale Stosunków Międzynarodowych. W zawodzie fryzjera sprawdza się od ponad 10 lat. Choć techniczne cięcia nie są jej obce, wyróżnia się przede wszystkim wspaniałymi upięciami i misternymi splotami. Swoje umiejętności rozwijała i doskonaliła podczas wielu kursów, między innymi w Akademii Berendowicz & Kublin w Katowicach. Trzykrotnie podczas Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty na Rynku Głównym w Krakowie odpowiedzialna była za fryzury uczestników oraz gości.

Jako stylistę fryzur można było spotkać ją również w programie TVP Bitwa na Głosy oraz podczas Wierchowych Spotkań Andrzeja Brandstattera z Przyjaciółmi na Równi Krupowej w Zakopanem.

Jej druga pasja to gotowanie, ale tym dzieli się jedynie w zaciszu domowym z przyjaciółmi i rodziną. 

Starszy stylista

Monika Król


Monika pasjonuje się fryzjerstwem od najmłodszych lat. Po ukończeniu szkoły z tytułem technika usług fryzjerskich, rozpoczęła swoją przygodę ze światem stylizacji i pielęgnacji włosów.

12 letnie doświadczenie na kierowniczym stanowisku u największego w Polsce dystrybutora artykułów fryzjerskich, dało jej ogromną wiedzę na temat kosmetyków oraz ich odpowiedniego zastosowania. Mimo satysfakcjonującej ją pracy, Monika postanowiła jednak pójść za głosem serca. Jej pasja do fryzjerstwa zwyciężyła i Monika dołączyła do team Moss Hair, z czego bardzo się cieszymy.

Po elitarnych szkoleniach ze stylizacji fryzur u Dobrawy Piękos- Szymańskiej i najnowszych technik koloryzacji Davines, Monika doskonale odnajduje się zwłaszcza w męskich strzyżeniach i innowacyjnych koloryzacjach.

„Najszczęśliwsza jestem, kiedy klient wstaje z fotela z uśmiechem na twarzy”- mówi, o tym co najbardziej lubi w swojej pracy. W wolnym czasie jeździ na motocyklu, lub relaksuje się przy dobrej książce i robótkach na drutach.

Starszy Stylista

Aneta Moksa


Aneta to fryzjer z powołania. Kocha to co robi i cały czas rozwija swoją pasję. Mimo 20-letniego doświadczenia, wciąż chce się uczyć i dążyć do perfekcji. Dlatego bierze udział w licznych szkoleniach. Ukończyła m.in. prestiżowy kursu Christophe’a Gailleta - uznanego dyrektora kreatywnego HAUTE COIFFURE FRANCAISE Winner Aipp World. Aneta to stylista wszechstronny. Pielęgnacja, koloryzacja czy stylizacja włosów- do wszystkiego podchodzi z równym zaangażowaniem i uwagą. Od lat zakochana jest w produktach #KERASTASE. Aneta lubi pracę z ludźmi i doskonale włada brzytwą do strzyżenia. Prywatnie mama 3 córek, miłośniczka ćwiczeń i zdrowego odżywiania.