Centrum pielęgnacji i koloryzacji paznokci. Posiadamy kilkaset kolorów i odcieni, które nasze specjalistki dopasują do Waszych upodobań, okazji czy ulubionych strojów.

Salon

„Obsesja na punkcie koloru. Obsesja na punkcie profesjonalnych usług.”
|
Essie

PRODUKTY I USŁUGI


Zapraszamy na pełną gamę zabiegów upiększających i regenerujących: manicure i pedicure – klasyczny, japoński, biologiczny oraz SPA, a także m.in. hybrydę, peeling cukrowy, kąpiel parafinową, masaż dłoni, tamponadę, czy usunięcie żelu.

Zapewniamy również kompleksową opiekę i regenerację płytki paznokcia – Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze.

W czasie zabiegów stosujemy uznane marki Essie, Orly, Zoia i Opi. 

Cennik

Zespół Moss Nails


Kosmetolog

Justyna Opozda


Z wykształcenia Kosmetolog, absolwentka  szkoły wizażu - Artystyczna Alternatywa w Krakowie. Jej artystyczna dusza skierowała jej drogę w stronę wizażu i stylizacji, której poświęca się z pasją. Ciągle rozwija swoje umiejętności malując w domu oraz biorąc udział w kursach z zakresu makijażu w szkole makijażu Face Art w Krakowie, pod okiem Marcina Szczepaniaka.

W Moss jest specjalistką od sztuki w wymiarze mini, czyli artystycznych zdobień płytki paznokcia. Każde, nawet najbardziej wymyślne pomysły klientek to dla niej okazja do ciekawego wyzwania.  

Kosmetolog

Agnieszka Bujak


Absolwentka kosmetologii z wieloletnim doświadczeniem. Pracowała w wielu prestiżowych salonach w Krakowie. Jest przekonana, że zadbane dłonie i paznokcie to najlepsza wizytówka człowieka dlatego swoją pracę wykonuje z pasą i poświęceniem. Do każdego Klienta podchodzi indywidualnie, lubi nowości i śledzi najnowsze trendy w dziedzinie manicure. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do świata, zaraża Klientów dobrym nastrojem.