Centrum pielęgnacji i koloryzacji paznokci. Posiadamy kilkaset kolorów i odcieni, które nasze specjalistki dopasują do Waszych upodobań, okazji czy ulubionych strojów.

Salon

„Obsesja na punkcie koloru. Obsesja na punkcie profesjonalnych usług.”
|
Essie

PRODUKTY I USŁUGI


Zapraszamy na pełną gamę zabiegów upiększających i regenerujących: manicure i pedicure – klasyczny, japoński, biologiczny oraz SPA, a także m.in. hybrydę, peeling cukrowy, kąpiel parafinową, masaż dłoni, tamponadę.

Zapewniamy również kompleksową opiekę i regenerację płytki paznokcia – Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze.

W czasie zabiegów stosujemy uznane marki Essie, Opi i Vinylux.

Cennik

Zespół Moss Nails


Kosmetolog

Justyna Opozda


Z wykształcenia Kosmetolog, absolwentka  szkoły wizażu - Artystyczna Alternatywa w Krakowie. Jej artystyczna dusza skierowała jej drogę w stronę wizażu i stylizacji, której poświęca się z pasją. Ciągle rozwija swoje umiejętności malując w domu oraz biorąc udział w kursach z zakresu makijażu w szkole makijażu Face Art w Krakowie, pod okiem Marcina Szczepaniaka.

W Moss jest specjalistką od sztuki w wymiarze mini, czyli artystycznych zdobień płytki paznokcia. Każde, nawet najbardziej wymyślne pomysły klientek to dla niej okazja do ciekawego wyzwania.  

Justyna obecnie przebywa na urlopie macierzyńskim.

Kosmetolog

Agnieszka Bujak


Absolwentka kosmetologii z wieloletnim doświadczeniem. Pracowała w wielu prestiżowych salonach w Krakowie. Jest przekonana, że zadbane dłonie i paznokcie to najlepsza wizytówka człowieka dlatego swoją pracę wykonuje z pasą i poświęceniem. Do każdego Klienta podchodzi indywidualnie, lubi nowości i śledzi najnowsze trendy w dziedzinie manicure. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do świata, zaraża Klientów dobrym nastrojem.