Centrum pielęgnacji i koloryzacji paznokci. Posiadamy kilkaset kolorów i odcieni, które nasze specjalistki dopasują do Waszych upodobań, okazji czy ulubionych strojów.

Salon

PRODUKTY I USŁUGI


Zapraszamy na pełną gamę zabiegów upiększających i regenerujących: manicure i pedicure – klasyczny, japoński, biologiczny oraz SPA, a także m.in. hybrydę, peeling cukrowy, kąpiel parafinową, masaż dłoni, tamponadę.

Zapewniamy również kompleksową opiekę i regenerację płytki paznokcia – Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze.

W czasie zabiegów stosujemy uznane marki NCLA, Indigo, Semilac.

Cennik

Zespół Moss Nails


Kosmetolog

Agnieszka Bujak


Absolwentka kosmetologii z wieloletnim doświadczeniem. Pracowała w wielu prestiżowych salonach w Krakowie. Jest przekonana, że zadbane dłonie i paznokcie to najlepsza wizytówka człowieka dlatego swoją pracę wykonuje z pasją i poświęceniem. Do każdego Klienta podchodzi indywidualnie, lubi nowości i śledzi najnowsze trendy w dziedzinie manicure. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do świata, zaraża Klientów dobrym nastrojem. 

Podolog

Wiktoria Shulakova


Wiktoria to dyplomowany podolog i manicurzystka z ponad 10-letnim doświadczeniem.
Jest absolwentką Ukraińsko – Niemieckiego Instytutu Podologii „Cosmotrade” w Kijowie.
Ukończyła szkolenia u niemieckiego podologa Dietera Baumena w prywatniej szkole BAEHR w Kijowie oraz szkolenie ze zdobienia paznokci kanadyjską technologią w LUXIO School.

Wiktoria specjalizuje się w podologii oraz stylizowaniu paznokci wszystkich rodzajów mani/pedi, w tym: klasycznego, medycznego, żelowego, winylowego, hybrydowego, japońskiego oraz innych zabiegów SPA.

Prywatnie zakochana w naturze, uwielbia konie, maluje pejzaże.