Wiadomości


10/09/2020

iS Clinicalc - nasza nowość.


INNOVATIVE SKINCARE wytwarza wysoce skuteczne, przebadane klinicznie produkty do pielęgnacji skóry, które zapewniają radykalną i widoczną poprawę cery. 

iS Clinical czerpie pomysły z naturalnych procesów wyspecjalizowanych organizmów ekstremofilnych, wyznaczając przyszłość pielęgnacji skóry w zakresie najwyższej ochrony dla utrzymania zdrowej skóry

Zabiegi i produkty iS CLINICAL są zaprojektowane tak, aby jak najprościej rozwiązać najczęstsze problemy związane z pielęgnacją skóry.  Każdy zestaw zawiera produkt z każdego z naszych charakterystycznych kroków CZYSZCZENIE, LECZENIE, NAWILŻANIE i OCHRONA. Kosmetyki pomagają jednocześnie poprawić wygląd wyprysków, podrażnień, nierówny koloryt i skórę po zabiegu, zapewniając młodzieńczą, promienną cerę.

Zabieg Ogień i Lód polega na bezpiecznym, łagodnym ale efektywnym złuszczaniu naskórka, dzięki działającym kwasom pochodzenia roślinnego, retinolu i niacyny.

Zabieg pomaga przywrócić nawilżenie nawet najbardziej odwodnionej skórze, dając efekt wypełnienia i komfortu. 

Preparaty lecznicze takie jak serum hydra-cool oraz Pro-heal serum advance+ złagodzą skory podrażnione, zapewnia ochronę antyoksydacyjną oraz ukoją stany zapalne i trądzikowe. 

Badania kliniczne potwierdziły ze zawarte w kremie Extremozyme (Znak R w kołku) przeciwdziałają uszkodzeniom DNA. 

Po zabiegu skóra jest wygładzona, zmniejszona jest widoczność drobnych, ale i głębokich zmarszczek. Doskonale napięta i promienna cera powoduje, ze klienci chętnie wracają do zabiegu, w szczególności przed ważnymi wydarzeniami. 

02/06/2021

Hydrafacial nowość w Moss.

18/05/2020

Wracamy do pracy. Nowe procedury.