Wiadomości


04/04/2017

Kobiety Kobietom


„KOBIETY KOBIETOM” - droga do akceptacji samej siebie.

22 marca w Krakowie odbyło się inspirujące spotkanie dla kobiet. Na wydarzenie zostały zaproszone specjalistki w dziedzinie dbania o zdrowie, urodę i atrakcyjny wygląd. Gościem specjalnym była Pani Urszula Dudziak.

Barbara Kohlbrenner, pomysłodawczyni i organizatorka spotkania, do współpracy zaprosiła ekspertki, które propagują zasadę, że wizerunek to przede wszystkim świadomy styl życia. Prelegentki zachęcały do wiosennych, wielokierunkowych zmian, które bezpośrednio wpływają na lepsze samopoczucie i budowanie kobiecej pewności siebie. Celem spotkania było wspieranie kobiet w drodze do akceptacji samej siebie.

Spotkanie zaszczyciła światowej sławy wokalistka jazzowa - Urszula Dudziak. Pani Urszula, osoba ciągle zajęta, z ogromnym zasobem energii,  przekonywała, że w życiu wszystko zależy od właściwego nastawienia, a najważniejsze jest pielęgnowanie wewnętrznej radości.

Prelegentki: Bożena Społowicz - pierwsza w Polsce skin coach, kosmetolog, Barbara Janysek - doradca żywieniowy, psychodietetyk oraz Joanna Jachym - fizjoterapeutka, trenerka personalna, motywowały do mądrych, stopniowych zmian w zakresie właściwej pielęgnacji skóry,  zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej. Podkreślały, że wszystko to powinno być wyrazem dbałości o siebie, nigdy przykrym obowiązkiem. 

W spotkaniu, podczas którego był również czas na networking i nawiązywanie nowych kontaktów, wzięło udział około 100 pań.

 

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1402518219821384/
Link do foto relacji: https://www.facebook.com/pg/doradcawizerunkowy/photos/?tab=album&album_id=785573384952422

Patronat medialny:

 

Miasto Kobiet

www.miastokobiet.pl

 

Veronique

www.veronique.pl

 

 Partnerzy:

Max-Fliz

Elfa Pharm

Institute Hyalual

Centrum Urody Moss

Ma Rêverie

Klub fitness Energy

Ekspert Fitness


________________________________________________________________________________

Wydarzenie wspiera:

Metaforma Cafe

12/12/2017

Mężczyzna zadbany od stóp do głów w Moss

13/11/2017

Kosmetyki Dr Barbara Sturm, ulubionej marki gwiazd dostępne w Moss.